ABLS2-16.384MHZ-B1U-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Crystals |
| برگه داده ها: | ABLS2-16.384MHZ-B1U-T |
| توضیحات: | CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Crystals |
| نوع | MHz Crystal |
| سری | ABLS2 |
| رأی | - |
| فرکانس | 16.384MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| حالت عامل | Fundamental |
| بسته بندی/مورد | HC-49/US |
| ظرفیت بار | 18pF |
| اندازه/ابعاد | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| پایداری فرکانس | ±10ppm |
| تحمل فرکانس | ±10ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.130" (3.30mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 40 Ohms |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.26 | $0.25 | $0.25 |
حداقل: 1