MGUG050050L2TP
| سازندگان: | AVX |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | MGUG050050L2TP |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 3.5VAC 5VDC 0.1J 425pF 17.2 V 32V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | AVX |
| سری | MGUG |
| قطب | Bidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | AVX |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| بسته بندی/مورد | 0508 (1220 metric) |
| ولتاژ کاری | 5 V |
| ولتاژ بستن | 32 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 5 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 2 Channel |
| مقدار کارخانه بسته | 10000 |
| خازن دیود سی دی | 425 pF |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.29 | $0.28 | $0.28 |
حداقل: 1