MGUG040150L2RP
| سازندگان: | AVX |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | MGUG040150L2RP |
| توضیحات: | TVS Diodes / ESD Suppressors 11VAC 15VDC 0.02J 50pF 20 V 50V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | AVX |
| سری | MGUG |
| قطب | Bidirectional |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| تولید کننده | AVX |
| نوع محصول | TVS Diodes |
| بسته بندی/مورد | 0405 (1012 metric) |
| ولتاژ کاری | 15 V |
| ولتاژ بستن | 50 V |
| دسته بندی محصولات | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| ولتاژ تفکیک | 15 V |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| تعداد کانال | 2 Channel |
| مقدار کارخانه بسته | 4000 |
| خازن دیود سی دی | 50 pF |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.87 | $0.85 | $0.84 |
حداقل: 1