W2L1ZD105MAT1A
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | W2L1ZD105MAT1A |
| توضیحات: | CAP CER 1UF 10V X5R 0508 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | IDC |
| رأی | - |
| ویژگی | Low ESL (Multi-Terminal) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 1µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Bypass, Decoupling |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0508 (1220 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.037" (0.95mm) |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| اندازه/ابعاد | 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C |
| ضریب دما | X5R |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.54 | $0.53 | $0.52 |
حداقل: 1