TLN6338M004R0055
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | TLN6338M004R0055 |
| توضیحات: | CAP TANT 3300UF 20% 4V 6030 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Molded |
| سری | TLN, PulseCap™ |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 3300µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6030 (15075 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 4V |
| طول عمر @ دما. | - |
| اندازه/ابعاد | 0.571" L x 0.295" W (14.50mm x 7.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.079" (2.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | 6 |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 55mOhm |
در انبار 1279 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1