TLJW337M004R0200
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | TLJW337M004R0200 |
| توضیحات: | CAP TANT 330UF 20% 4V 2312 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Molded |
| سری | TLJ |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 330µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2312 (6032 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 4V |
| طول عمر @ دما. | - |
| اندازه/ابعاد | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.059" (1.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | W |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 200mOhm |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.19 | $1.17 | $1.14 |
حداقل: 1