TCJD106M050R0120E
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum - Polymer Capacitors |
| برگه داده ها: | TCJD106M050R0120E |
| توضیحات: | CAP TANT POLY 10UF 50V 2917 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum - Polymer Capacitors |
| نوع | Molded |
| سری | TCJ |
| رأی | - |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 10µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2917 (7343 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 105°C |
| اندازه/ابعاد | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.122" (3.10mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| تولید کننده کد اندازه | D |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 120mOhm @ 100kHz |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.00 | $1.96 | $1.92 |
حداقل: 1