TAP156M035CRS
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | TAP156M035CRS |
| توضیحات: | CAP TANT 15UF 20% 35V RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Conformal Coated |
| سری | TAP |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 15µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ولتاژ-دارای | 35V |
| طول عمر @ دما. | 1000 Hrs @ 85°C |
| اندازه/ابعاد | 0.276" Dia (7.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.472" (12.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | H |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 1.6Ohm |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.18 | $1.16 | $1.13 |
حداقل: 1