TAJA685K016H
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | TAJA685K016H |
| توضیحات: | CAP TANT 6.8UF 10% 16V 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Molded |
| سری | TAJ |
| ویژگی | General Purpose |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 6.8µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| طول عمر @ دما. | - |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.071" (1.80mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | A |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 3.5Ohm |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1