TAAB336M010G
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | TAAB336M010G |
| توضیحات: | CAP TANT 33UF 20% 10V AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Hermetically Sealed |
| سری | TAA |
| ویژگی | Wet Tantalum |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 33µF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| طول عمر @ دما. | - |
| اندازه/ابعاد | 0.193" Dia x 0.472" L (4.90mm x 12.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | B |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 1.6Ohm |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1