SR151A681KAA
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | SR151A681KAA |
| توضیحات: | CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | SkyCap® SR |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | Straight |
| خازن | 680pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.100" (2.54mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| اندازه/ابعاد | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.150" (3.81mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.09 | $0.09 | $0.09 |
حداقل: 1