SR125C102KAATR1
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | SR125C102KAATR1 |
| توضیحات: | CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | SkyCap® SR |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | Formed Leads |
| خازن | 1000pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.200" (5.08mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.230" (5.84mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.14 | $0.14 | $0.13 |
حداقل: 1