SCMS22C255PRBA0
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| برگه داده ها: | SCMS22C255PRBA0 |
| توضیحات: | CAP 2.5F 0% +100% 5V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| سری | SCM |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | 0%, +100% |
| خازن | 2.5F |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| فاصله سرب | 0.610" (15.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 5V |
| طول عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 65°C |
| اندازه/ابعاد | 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.925" (23.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 140mOhm @ 1kHz |
در انبار 2622 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.98 | $3.90 | $3.82 |
حداقل: 1