SA115A332JAA
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | SA115A332JAA |
| توضیحات: | CAP CER 3300PF 50V NP0 AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | SpinGuard® SA |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±5% |
| سبک سرب | Straight |
| خازن | 3300pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| ضخامت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1