NOJP335M010RWJ
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Niobium Oxide Capacitors |
| برگه داده ها: | NOJP335M010RWJ |
| توضیحات: | CAP NIOB OXID 3.3UF 20% 10V 0805 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Niobium Oxide Capacitors |
| سری | OxiCap® NOJ |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 3.3µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 0805 (2012 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| اندازه/ابعاد | 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm) |
| نشت جریان | 1µA |
| ضریب استهلاک | 8% |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.059" (1.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| تولید کننده کد اندازه | P |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 0805 (2012 Metric) |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 7 Ohms |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.31 | $0.30 | $0.30 |
حداقل: 1