F1206A0R50FWTR
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | F1206A0R50FWTR |
| توضیحات: | FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | Accu-Guard® |
| مصوبات | cUL, UL |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 0.0002 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.35 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-DC | 32V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 500mA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.30 | $0.29 | $0.29 |
حداقل: 1