CWR09KC475KB
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Tantalum Capacitors |
| برگه داده ها: | CWR09KC475KB |
| توضیحات: | CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Tantalum Capacitors |
| نوع | Molded |
| سری | Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 |
| ویژگی | High Reliability |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 4.7µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | B (0.1%) |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2214 (5634 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 25V |
| طول عمر @ دما. | - |
| اندازه/ابعاد | 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.085" (2.16mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| تولید کننده کد اندازه | F |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 2.5Ohm |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.11 | $12.85 | $12.59 |
حداقل: 1