3640AC224MAT3A\SB
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 3640AC224MAT3A\SB |
| توضیحات: | CAP CER 0.22UF 1KV X7R 3640 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | High Voltage |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 0.22µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 3640 (9110 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.100" (2.54mm) |
| ولتاژ-دارای | 1000V (1kV) |
| اندازه/ابعاد | 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.83 | $3.75 | $3.68 |
حداقل: 1