1825AC683MAT3A\SB
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 1825AC683MAT3A\SB |
| توضیحات: | CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1825 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | High Voltage |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 0.068µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 1825 (4564 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.100" (2.54mm) |
| ولتاژ-دارای | 1000V (1kV) |
| اندازه/ابعاد | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1