12065C102KAT2P
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 12065C102KAT2P |
| توضیحات: | CAP CER 1000PF 50V X7R 1206 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 1000pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.037" (0.94mm) |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1