08055U510GAT2A
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 08055U510GAT2A |
| توضیحات: | CAP CER 51PF 50V NP0 0805 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | U |
| رأی | - |
| ویژگی | Ultra Low ESR |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±2% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 51pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | RF, Microwave, High Frequency |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0805 (2012 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.045" (1.15mm) |
| ولتاژ-دارای | 50V |
| اندازه/ابعاد | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | C0G, NP0 |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.11 | $0.11 | $0.11 |
حداقل: 1