0306YC222KAT9A
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Ceramic Capacitors |
| برگه داده ها: | 0306YC222KAT9A |
| توضیحات: | CAP CER 2200PF 16V X7R 0306 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Ceramic Capacitors |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Low ESL (Reverse Geometry) |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| سبک سرب | - |
| خازن | 2200pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Bypass, Decoupling |
| نرخ شکست | - |
| فاصله سرب | - |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCC |
| بسته بندی/مورد | 0306 (0816 Metric) |
| ضخامت (حداکثر) | 0.024" (0.61mm) |
| ولتاژ-دارای | 16V |
| اندازه/ابعاد | 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضریب دما | X7R |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1