0201ZJ0R1PBSTR
| سازندگان: | AVX Capacitors |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thin Film Capacitors |
| برگه داده ها: | 0201ZJ0R1PBSTR |
| توضیحات: | CAP THIN FILM 0.1PF 10V 0201 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AVX Corporation |
| دسته بندی محصولات | Thin Film Capacitors |
| سری | Accu-P® |
| ویژگی | RF, High Q, Low Loss |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.02pF |
| خازن | 0.1pF |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 0201 (0603 Metric) |
| ولتاژ-دارای | 10V |
| اندازه/ابعاد | 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.011" (0.28mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.23 | $0.23 | $0.22 |
حداقل: 1