AF128GSD3-WAAXX
| سازندگان: | ATP Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | AF128GSD3-WAAXX |
| توضیحات: | MEM CARD SDXC 128GB UHS MLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ATP Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | Class 10, UHS Class 1 |
| سری | - |
| فن آوری | MLC |
| اندازه حافظه | 128GB |
| نوع حافظه | SDXC™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $140.03 | $137.23 | $134.48 |
حداقل: 1