V2201N1-LP
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Thermal - Heat Sinks |
| برگه داده ها: | V2201N1-LP |
| توضیحات: | HEATSINK CPU STAMPED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Thermal - Heat Sinks |
| نوع | Top Mount |
| شکل | Square, Fins |
| عرض | 1.457" (37.00mm) |
| طول | 1.457" (37.00mm) |
| سری | - |
| قطر | - |
| مواد | Aluminum Alloy |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی سرد | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| پایان مواد | Natural Anodized |
| روش دلبستگی | Thermal Tape, Adhesive (Not Included) |
| مقاومت حرارتی @ طبیعی | - |
| ارتفاع از پایه (ارتفاع فین) | 0.551" (14.00mm) |
| اتلاف قدرت @ افزایش دما | - |
| مقاومت حرارتی @ اجباری جریان هوا | - |
در انبار 2250 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.64 | $1.61 | $1.58 |
حداقل: 1