DN-19BPN-01-SW
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | DN-19BPN-01-SW |
| توضیحات: | BLANK PANEL 19" 1U BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Front |
| رنگ | Black |
| سری | Digitus® |
| وزن | 0.672 lb (304.81g) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.000" L x 1.750" W x 0.470" H (482.60mm x 44.45mm x 11.94mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1