AT-K-26-10-B/500
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Modular - Flat Cable |
| برگه داده ها: | AT-K-26-10-B/500 |
| توضیحات: | CABLE MOD FLAT 10COND BLACK 500' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Modular - Flat Cable |
| طول | 500' (152.40m) |
| سری | - |
| بسته بندی | Reel |
| محافظ | Unshielded |
| نوع کابل | Straight |
| سیم سنج | 26 AWG |
| پهنای کابل | 0.425" (10.80mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع کابل | 0.097" (2.46mm) |
| رنگ کت | Black |
| قطر کویل | - |
| رشته هادی | 7/0.0063" |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| تعداد هادی | 10 |
| دمای عملیاتی | - |
| طول کویل تمدید | - |
| طول کویل و عقب کشیده | - |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $190.93 | $187.11 | $183.37 |
حداقل: 1