31800
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Battery Chargers |
| برگه داده ها: | 31800 |
| توضیحات: | BATT CHRGR USB AUTO ADAPT 5V 1A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Battery Chargers |
| نوع | USB Auto Adapter |
| سری | Digitus® |
| وزن | - |
| ویژگی | LED Indicator, USB Pluggable |
| مصوبات | - |
| زمان شارژ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | - |
| نوع نصب | Auto Socket |
| تعداد سلول ها | 1 |
| ولتاژ ورودی | 12 ~ 24VDC |
| اندازه/ابعاد | - |
| اندازه سلول باتری | - |
| شیمی باتری | Mobile Devices |
| سبک ختم | USB A Receptacle |
| ولتاژ-اسمی | 5V |
| جریان شارژ-حداکثر | 1A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 47 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.23 | $13.95 | $13.67 |
حداقل: 1