ST1/4-20X3/4 2701
| سازندگان: | APM Hexseal |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | ST1/4-20X3/4 2701 |
| توضیحات: | BOLT HEX HEAD HEX SOCKET 1/4"-20 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APM Hexseal |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | Bolt |
| سری | SEELBOLT® |
| آبکاری | - |
| ویژگی | Self Sealing |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع درایو | Hex Socket |
| ارتفاع سر | 0.163" (4.14mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | 1/4"-20 |
| قطر سر | - |
| پیچ نوع سر | Hex Head |
| طول--به طور کلی | 0.913" (23.20mm) |
| طول-زیر سر | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.95 | $0.93 | $0.91 |
حداقل: 1