RM4X20MM 2701
| سازندگان: | APM Hexseal |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | RM4X20MM 2701 |
| توضیحات: | MACH SCREW PAN PHILLIPS M4X0.7 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APM Hexseal |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | Machine Screw |
| سری | SEELSKREW® |
| آبکاری | - |
| ویژگی | Self Sealing |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع درایو | Phillips |
| ارتفاع سر | 0.120" (3.05mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | M4x0.7 |
| قطر سر | 0.342" (8.69mm) |
| پیچ نوع سر | Pan Head |
| طول--به طور کلی | 0.907" (23.05mm) |
| طول-زیر سر | 0.787" (20.00mm) |
در انبار 2740 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.77 | $0.75 | $0.74 |
حداقل: 1