75142
| سازندگان: | APM Hexseal |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Washers |
| برگه داده ها: | 75142 |
| توضیحات: | WASHER SEALING 7/16 STN STEEL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APM Hexseal |
| دسته بندی محصولات | Washers |
| نوع | Sealing |
| سری | SEELOC® |
| آبکاری | - |
| مواد | Stainless Steel |
| ضخامت | 0.078" (1.98mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قطر داخلی | 0.437" (11.10mm) 7/16" |
| قطر خارج | 1.000" (25.40mm) 1" |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | 7/16" |
در انبار 650 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.58 | $2.53 | $2.48 |
حداقل: 1