PA251621025SALF
| سازندگان: | API Technologies Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | PA251621025SALF |
| توضیحات: | RF ANT 1.621GHZ CER PATCH PIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Technologies Corp. |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 4dBic |
| VSWR | 2.1 |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| از دست دادن بازگشت | -14dB |
| ختم | Pin |
| نوع آنتن | Ceramic Patch |
| برنامه | Iridium™ |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.210" (5.33mm) |
| نوع نصب | Adhesive |
| گروه فرکانسی | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| محدوده فرکانسی | 1.617GHz ~ 1.625GHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 1.621GHz |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1