PT400-1750
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | PT400-1750 |
| توضیحات: | FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Delevan Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Toroidal |
| سری | PT |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±15% |
| اندوکتانس | 400µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical (Open) |
| مواد هسته ای | Iron Powder |
| اندازه/ابعاد | 1.750" Dia x 0.780" W (44.45mm x 19.81mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 110mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 1kHz |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.08 | $4.98 | $4.88 |
حداقل: 1