P1330R-182K
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | P1330R-182K |
| توضیحات: | FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Delevan Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | P1330R |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 1.8µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 48mOhm Max |
| اشباع جریان | 1.18A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.95A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.145" (3.68mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 1kHz |
در انبار 5500 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1