ER1537-20KR
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | ER1537-20KR |
| توضیحات: | FIXED IND 2.2UH 435MA 950 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Delevan Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | Military, MIL-PRF-39010/06, ER1537 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 33 @ 7.9MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 2.2µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| مواد هسته ای | Phenolic |
| اندازه/ابعاد | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 950mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 435mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Axial |
| بسامد-رزونانس خود | 135MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 7.9MHz |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.40 | $9.21 | $9.03 |
حداقل: 1