TSBT2S02A
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Navigation Switches, Joystick |
| برگه داده ها: | TSBT2S02A |
| توضیحات: | SWITCH THUMBSTICK CASTLE HALL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Navigation Switches, Joystick |
| نوع | Thumbstick, 2 - Axis |
| خروجی | Analog (Hall Effect) |
| سری | TS |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Castle |
| نوع نصب | Panel Mount |
| پایان تماس | - |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 1,000,000 Cycles |
| نیروی عملیاتی | 310gf |
| تابع سوئیچ | 4-Way Directional |
| تماس با مواد | - |
| توابع, اضافی | - |
| ولتاژ-تامین | 5VDC |
| سبک ختم | Wire Leads |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 25.02mm Dia |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $158.92 | $155.74 | $152.63 |
حداقل: 1