TS1R3S14A
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Navigation Switches, Joystick |
| برگه داده ها: | TS1R3S14A |
| توضیحات: | SWITCH THUMBSTICK CASTLE HALL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Navigation Switches, Joystick |
| نوع | Thumbstick, 2 - Axis |
| خروجی | Digital (Hall Effect Over USB Interface) |
| سری | TS |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Castle |
| نوع نصب | Panel Mount |
| پایان تماس | - |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 1,000,000 Cycles |
| نیروی عملیاتی | 310gf |
| تابع سوئیچ | 4-Way Directional |
| تماس با مواد | - |
| توابع, اضافی | - |
| ولتاژ-تامین | 5VDC |
| سبک ختم | Cable with Connector |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| امتیاز فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 25.65mm Dia |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $176.63 | $173.10 | $169.64 |
حداقل: 1