Q22F1CXXB24E
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | Q22F1CXXB24E |
| توضیحات: | INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | Q Series |
| فعلی | 40mA |
| رأی | DC |
| ولتاژ | 24V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 18.00mm Dia |
| رنگ لامپ | Blue |
| رنگ لنز | Blue |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | 100° |
| شفافیت لنز | Diffused |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | 100mcd |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.87" (22.10mm) |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $34.44 | $33.75 | $33.08 |
حداقل: 1