Q14F5BXXHG12E
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | Q14F5BXXHG12E |
| توضیحات: | LED INDICATOR 14MM FLUSH BLACK H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | Q14 |
| فعلی | 20mA |
| رأی | DC |
| ولتاژ | 12V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 16.00mm Dia |
| رنگ لامپ | Green |
| رنگ لنز | Green |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | - |
| شفافیت لنز | Diffused |
| سبک ختم | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | 250mcd |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.55" (14.00mm) |
در انبار 21 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.83 | $24.33 | $23.85 |
حداقل: 1