PT65521
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DIP Switches |
| برگه داده ها: | PT65521 |
| توضیحات: | SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | DIP Switches |
| زمین | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 0.393" (10.00mm) |
| سری | PT65 |
| مدار | SP4T |
| ویژگی | Sealed - Flux Protection |
| قابل شستشو | Yes |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Rotary with Knob |
| جنس بدنه | Thermoplastic |
| نوع نصب | Through Hole |
| سطح محرک | Raised |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 24VDC |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 10,000 Cycles |
| تماس با مواد | Phosphor Bronze |
| سبک ختم | PC Pin |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.469" (11.90mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 4 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 150mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
در انبار 49 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.60 | $8.43 | $8.26 |
حداقل: 1