MTG82AD2
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Toggle Switches |
| برگه داده ها: | MTG82AD2 |
| توضیحات: | SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Toggle Switches |
| سری | MT |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Black Actuator |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | Non-Illuminated |
| نوع محرک | Rocker |
| نوع نصب | Panel Mount |
| موضوع بوش | 11/16-28 |
| طول محرک | - |
| زندگی برق | 50,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-Off-Mom |
| مواد محرک | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| سبک ختم | Solder Lug |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 6A (AC), 4A (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 17.65mm Dia |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 45 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $42.65 | $41.80 | $40.96 |
حداقل: 1