MSL66
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Slide Switches |
| برگه داده ها: | MSL66 |
| توضیحات: | SWITCH SLIDE SP6T 200MA 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Slide Switches |
| سری | MSL |
| مدار | SP6T |
| ویژگی | Epoxy Sealed Terminals |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع محرک | Standard |
| نوع نصب | Through Hole |
| سوئیچ مسافرت | 4.00mm |
| پایان تماس | Silver |
| زمان تماس | Non-Shorting (BBM) |
| طول محرک | 14.20mm |
| زندگی برق | 10,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| نیروی عملیاتی | 250gf |
| تابع سوئیچ | - |
| تماس با مواد | - |
| مواد محرک | Thermoplastic |
| سبک ختم | PC Pin |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 200mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
در انبار 67 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1