KR46CAKXXG
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | KR46CAKXXG |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER DPDT 10A 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | KR |
| مدار | DPDT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Actuator Arm, Cap Required |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 150,000 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-On |
| عملگر مارک | Varies by Cap |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| ولتاژ امتیاز-DC | 24V |
| رنگ عملگر/کلاه | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 10A (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 36.80mm x 21.08mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.76 | $20.34 | $19.94 |
حداقل: 1