IHSH36F2
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches - Hall Effect |
| برگه داده ها: | IHSH36F2 |
| توضیحات: | SWITCH PUSH HALL EFFECT 50MA 28V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches - Hall Effect |
| سری | IH |
| مدار | Single |
| بسته بندی | Tray |
| رنگ بدن | Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| محدوده سفر | 1.7mm |
| نوع محرک | Round Button |
| نوع نصب | Panel Mount, Front |
| رنگ محرک | Black |
| جریان عرضه | Varies by Supply Voltage |
| ولتاژ تامین | 3.5 ~ 24VDC |
| نیروی عملیاتی | 612gf |
| تابع سوئیچ | Off-Mom |
| سبک ختم | Wire Leads |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 50mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 28V |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $52.02 | $50.98 | $49.96 |
حداقل: 1