DM06
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DIP Switches |
| برگه داده ها: | DM06 |
| توضیحات: | SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | DIP Switches |
| زمین | 0.100" (2.54mm), Full |
| طول | 0.637" (16.18mm) |
| سری | DM |
| مدار | SPST |
| ویژگی | - |
| قابل شستشو | No |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Slide (Standard) |
| جنس بدنه | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سطح محرک | Raised |
| پایان تماس | Gold |
| رتبه ولتاژ | 24VDC |
| زندگی برق | 2,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | 2,000 Cycles |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| سبک ختم | Gull Wing |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.173" (4.40mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 25mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.86 | $0.84 | $0.83 |
حداقل: 1