2641SLH/2A232021L0
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rocker Switches |
| برگه داده ها: | 2641SLH/2A232021L0 |
| توضیحات: | SWITCH ROCKER DPST 16A 125V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Rocker Switches |
| سری | 2600 |
| مدار | DPST |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Concave (Curved) |
| نوع نصب | Panel Mount, Snap-In |
| زندگی برق | 10,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | On-Off |
| عملگر مارک | O - |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-AC | 125V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 12V |
| رنگ عملگر/کلاه | Black |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A (AC), 15A (DC) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 30.00mm x 22.00mm |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.40 | $12.15 | $11.91 |
حداقل: 1