18235WCD3
| سازندگان: | APEM Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pushbutton Switches |
| برگه داده ها: | 18235WCD3 |
| توضیحات: | SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APEM Inc. |
| دسته بندی محصولات | Pushbutton Switches |
| نوع | Standard |
| سری | 18000 |
| مدار | SPDT |
| ویژگی | Tactile Feedback |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Round, Plunger |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زندگی برق | 60,000 Cycles |
| زندگی مکانیکی | - |
| تابع سوئیچ | On-Mom |
| سبک ختم | PC Pin |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| ولتاژ امتیاز-DC | 30V |
| رنگ عملگر/کلاه | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 100mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 65°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | - |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 1046 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.17 | $5.07 | $4.97 |
حداقل: 1