CQ209A
| سازندگان: | AKM Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Current Sensors |
| برگه داده ها: | CQ209A |
| توضیحات: | SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AKM Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Current Sensors |
| خروجی | Ratiometric, Voltage |
| سری | CQ |
| دقت | ±1% |
| فرکانس | 400kHz |
| خطی | ±1% |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | 66mV/A |
| نوع سنسور | Hall Effect, Open Loop |
| قطبش | Bidirectional |
| برای اندازه گیری | AC/DC |
| نوع نصب | Through Hole |
| زمان پاسخ | 1µs |
| بسته بندی/مورد | Module |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| جریان-سنجش | 31.8A |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 90°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 9mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.19 | $3.13 | $3.06 |
حداقل: 1