AP1152ADU28
| سازندگان: | AKM Semiconductor, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | AP1152ADU28 |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT89-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | AKM Semiconductor, Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 80dB (1kHz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-89-5/6 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 300mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 14.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.44V @ 300mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 3.6mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89-5 |
| جریان (Iq) | 100µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 2.8V |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1