APS-CFGU-R-8GB
| سازندگان: | ADLINK Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | APS-CFGU-R-8GB |
| توضیحات: | Memory Cards 8GB Compact Flash, UDMA Enabled, RoHS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | ADLINK Technology |
| محصول | Compact Flash Cards |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه حافظه | 8 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | ADLINK Technology |
| نوع محصول | Memory Cards |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.27 | $20.84 | $20.43 |
حداقل: 1